top of page

NORM GENÇ

Genç NORM; geleceğin liderleri olan bugünün gençliğinin, günümüz iş dünyası yöneticileri ve liderleri ile buluşturulduğu bir platformdur. Bu platform, NORM Kulüp ismi ile, 2014 yılında Başkent Üniversitesi'nde üniversite çatısı altına taşınmıştır. NORM Kulüp, diğer üniversitelere de yayılmayı hedeflemektedir.
 

Genç NORM, başta üniversite gençliği olmak üzere tüm gençlere, bölgesel ve ulusal toplantılarda, profesyoneller ile birlikte günümüz iş hayatının olmazsa olmazlarından olan, proje yönetimi, proje yöneticiliği, yaratıcılık, iletişim, girişimcilik, liderlik, bilgi teknolojileri gibi konularda bilgi paylaşımı sağlar. Bu bilgi paylaşımını; seminer, konferans, panel, sunum, konuşma, eğitim ve danışmanlık gibi aktiviteler ile sunar.
 

Gençlerin yaratıcı fikirlerini hayata geçirmeleri konusunda da Genç NORM, onlara ulusal ve uluslararası fon kaynakları bulmaları için destek olur. Gençlere, Ulusal Ajans, Kalkınma Ajansı, Tübitak, Vakıflar gibi kaynaklara uygun proje dosyası oluşturulması ve başvuru hazırlıklarının gerçekleştirilmesi konularında katkı sağlar. Gençlerin projelerini, geliştirme, yürütme ve uygulama süreçlerinde yanlarında yer alır.

 

TPYME 'Çetin Ceviz' ödüllerinde yer alan 'Genç Proje Yöneticisi' kategorisi gençlere önemli bir motivasyon sağlanmaktadır.
 

İtalya Salento Üniversitesi'nin Türkiye irtibat noktasıdır, gençlere burs ve staj olanakları sağlar.

Genç NORM olarak TİİBÖT ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde gençlere bir adım daha yaklaşmış olmaktan mutluyuz.

bottom of page