top of page

BÜTÜNSEL PROJE YÖNETİMİ YETKİNLİK MODELİ

Bütünsel Proje Yönetimi, her projenin, özelliklerinin ayrı parçaların toplamı olarak değil, bir bütün olarak ele alınması gereken, eksiksiz bir sistem olarak işlediği görüşünü kapsar. Bu parçalar birbiriyle bağlantılıdır ve özünde bütünle bağlantılıdır. Bu nedenle bütünsel yaklaşım, yalnızca semptomları ele almak yerine, altta yatan temel sorunları ve kalıpları arar.

Bütünsel paradigma, değişimi kucaklar, kişisel değerleri ve kolektif düşünme ve öğrenmeyi de içeren bireysel büyümeyi teşvik eder. Bu tutum, yapıcı ve sürdürülebilir bir proje gelişiminin yanı sıra ilgili tüm tarafların memnuniyetini de sağlar.


Siz de Bütünsel Proje Yönetimi Yetkinlik Modeli hakkında detaylı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

WhatsApp Image 2024-02-05 at 09.42.05.jpeg

BPYYM

NORM Eğitim Danışmanlık Derneği olarak geliştirdiğimiz Bütünsel Proje Yönetimi Yetkinlik Modeli’ni KalDer Ankara Şubesi işbirliği ile hizmete sunuyoruz. Bu çalışmada, kurum ve kuruluşların Bütünsel Proje Yönetimi yaklaşımı ile proje yönetimi  yetkinliklerinin değerlendirilerek mevcut yetkinlik seviyelerinin belirlenmesi, iyi uygulamaların yaygınlaştırılması, başarı için önemli olan ögelerin belirlenmesi ve yapılan hataların yinelenmemesi için önerilerde bulunmayı amaçlıyoruz.

bottom of page