top of page

25 Haz Cmt

|

zoom

Proje Yönetimi

Proje yönetimine giriş; temel proje yönetim kavramları ve proje yönetim süreçleri ile proje yönetimi dünyasına adım atabilirsiniz...

Kayıtlarımız Kapanmıştır. İlginize teşekkür ederiz.
Ana Sayfa
Proje Yönetimi
Proje Yönetimi

Tarih ve Yer

25 Haz 2022 10:00 – 26 Haz 2022 16:00

zoom

Etkinlik Hakkında

“Proje Yönetimi"

Konuşmacı: Seçil FIRAT, TPY

NORM Eğitim Danışmanlık Derneği, Proje Yöneticisi ve Eğitmeni

Günümüzün küreselleşen dünyasında gerek ulusal, gerekse de uluslararası rekabet koşulları her geçen gün daha zor bir hal almaktadır. Bu rekabet ortamında iş dünyasının; ayakta kalabilmek, gelişip kalkınabilmek, refah seviyelerini yükseltmek için sınırsız isteklere karşı, kıt ve sınırlı kaynakları rasyonel ve optimal kullanmaları artık koşulsuz bir zorunluluktur. Proje yönetimi, iş dünyasında sınırlı kaynakların rasyonel ve optimal kullanabilmelerini sağlayan teknik bir araçtır. Bu eğitimde katılımcılara temel proje yönetim kavramlarının aktarılması ve proje yönetim süreçleri hakkında giriş seviyesinde bilgi verilmesi hedeflenmiştir.

Seçil FIRAT Kimdir?

TPYME onaylı “Proje Yönetimi” eğitmeni, Türkiye Kalite Derneği KALDER bireysel üyesi, aynı zamanda KALDER onaylı “Proje Yönetimi” eğitmeni, Başkent Üniversitesi Sertifikalı “E-eğitmen”, KOSGEB ve MEB belgeli “Girişimcilik” eğitmeni olan Seçil Fırat, ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Ekonomi Bölümünden 1987 yılında mezun olmuştur. Ankara Balgat Amerikan Üssü Finans Bölümünde başladığı kariyer hayatında daha sonraları; OYAK Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Merkezi Programlama Uzmanı, Ankara Bayındır Hastaneleri Bilgi İşlem Bölümü Sistem Uzmanı, Bilgi İşlem Müdürü ve Sistem Direktörü, Emek Proje ve OdakGrup firmaları Planlama ve İzleme Direktörü olarak görevler almıştır. 

Sağlık ve İnşaat sektörlerindeki çalışmalarında; bilgi sistemleri ve teknolojileri, planlama, bütçe, kalite, insan kaynakları, halkla ilişkiler konularında uzmanlaşmış, pek çok projede; proje ekip üyesi, proje yöneticisi ve projeler direktörü olarak rol almıştır. 

2012 yılından itibaren NORM Eğitim Danışmanlık Derneği’nde Proje Yönetimi konusunda eğitmen ve danışman olarak görev almaktadır. Türk Proje Yönetimi Meslek Enstitüsü-TPYME kurucu üyesidir ve TPYME sertifikalı “tescilli proje yönetici” ünvanına sahiptir. 

2012 – 2014 yılları arasında Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) ile yürütülen “Proje Yöneticisi (Sev.6) Ulusal Meslek Standardı ve Yeterlilikleri” çalışma komitesinde, 2016-2017 yılları arasında da TOBB’nin başlattığı “Proje Yöneticisi (Sev.5) Ulusal Meslek Standardı ve Yeterlilikleri” çalışma grubunda yer almıştır.

2010 yılından itibaren “Ulusal Proje Meslek Konferansı-UPMK” organizasyon grubu üyesi, 2014 yılından itibaren de “Çetin Ceviz Proje Yöneticisi Ödülleri” düzenleme grubu üyesidir. 

  • Proje Yönetimi

    ₺150,00
    Vergi: +₺27,00 KDV
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Paylaşmak İsterseniz

bottom of page