top of page

24 Mar Per

|

Çevrimiçi

İnovasyon ve Proje Yönetimi

İnovasyon, bilgi, farklı teknolojik araçlar ve yeterlilikleri birleştirerek, tek bir çatı altında toplamayı gerektiren karmaşık bir süreçtir. Burada inovasyonun tanımı, kurumlarda uygulanması ve yönetilmesi, proje yönetiminde inovasyonun nasıl kullanılabileceği konularına giriş yapılacaktır.

Kayıtlarımız Kapanmıştır. İlginize teşekkür ederiz.
Ana Sayfa
İnovasyon ve Proje Yönetimi
İnovasyon ve Proje Yönetimi

Tarih ve Yer

24 Mar 2022 16:00 – 17:30

Çevrimiçi

Etkinlik Hakkında

“İnovasyon ve Proje Yönetimi"

Konuşmacı: Nilüfer ATAKAY, MSc. PMP 

NORM Eğitim Danışmanlık Derneği, İstanbul Koordinatörü

İnovasyon; bilgi, farklı teknolojik araçlar ve yeterlilikleri birleştirerek, tek bir çatı altında toplamayı gerektiren karmaşık bir süreçtir. 

İnovasyon tanımının yapıldığı ve proje yönetiminde nasıl uygulanabileceğinin ele alındığı giriş seviyesinde bir eğitimdir.

İnovasyon türleri, uygulama alanları ve kurumlarda inovasyonun nasıl uygulanabileceği anlatılacak; inovasyon yönetimi ve gerçekleştirilmesine ilişkin örneklerin de yer alacağı eğitimdeproje yönetiminde inovasyonun nasıl uygulanabileceği ve proje yöneticilerinin kullanabileceği yöntemler hakkında da tanıtıcı bilgi verilecektir.

Nilüfer ATAKAY Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği bölümünden Haziran 1981’de lisans, Şubat  1985’te yüksek lisans dereceleriyle mezun oldu.  

1981-1985 yılları arasında aynı bölümde araştırma görevlisi olarak çalıştıktan sonra, yurtdışında ve Türkiye’de  çeşitli firmalarda sistem programcısı ve proje yöneticisi olarak görev aldı.   Son olarak, 18 yıl Proje ve Hizmet Yöneticisi olarak çalıştığı IBM Türk’ten Haziran 2015’te ayrıldı.  Mart 2018’den beri NORM Eğitim ve Danışmanlık Derneği’ne İstanbul Koordinatörü olarak destek veriyor.

  • İnovasyon ve Proje Yönetimi

    ₺80,00
    Vergi: +₺14,40 KDV
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Paylaşmak İsterseniz

bottom of page