top of page

19 May Cum

|

Büyükesat, Uğur Mumcu Sk. No:39 Çankaya/Ankara

Bütünsel Proje Yönetimi

Kayıtlarımız Kapanmıştır. İlginize teşekkür ederiz.
Ana Sayfa
Bütünsel Proje Yönetimi
Bütünsel Proje Yönetimi

Tarih ve Yer

19 May 2023 09:30 – 21 May 2023 16:30

Büyükesat, Uğur Mumcu Sk. No:39 Çankaya/Ankara

Etkinlik Hakkında

Günümüz proje odaklı kurumsal işletme yapılarında; projesel düşünme ve iş yapış temel yaklaşımının aktarılması, Proje Yönetimi Yöntemlerinin bilgi alanı ve süreçler ile anlatılması, proje yöneticisinin karma disiplinlere farkındalığının arttırılması, liderlik ve ekip olma becerilerine yönelik bilgilerin aktarılması kapsamında oluşturulmuş uygulama yoğun bir eğitimdir.

Kazanımlar

Katılımcılar, proje yönetimi ve proje yöneticisinin unsurları olan; iletişim, kapsam, zaman, maliyet, kalite, risk, paydaş, tedarikçi, insan kaynağı yönetimi konularında hem mesleki hem de kişisel gelişime yönelik bilgi ve beceri kazanırlar. 

Eğitim sonunda ‘TPYME - Türk Proje Yöneticileri Meslek Enstitüsü’ Katılım Sertifikası verilir.

Seçil FIRAT Kimdir?

TPYME onaylı “Proje Yönetimi” eğitmeni, Türkiye Kalite Derneği KALDER bireysel üyesi, aynı zamanda KALDER onaylı “Proje Yönetimi” eğitmeni, Başkent Üniversitesi Sertifikalı “E-eğitmen”, KOSGEB ve MEB belgeli “Girişimcilik” eğitmeni olan Seçil Fırat, ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Ekonomi Bölümünden 1987 yılında mezun olmuştur. Ankara Balgat Amerikan Üssü Finans Bölümünde başladığı kariyer hayatında daha sonraları; OYAK Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Merkezi Programlama Uzmanı, Ankara Bayındır Hastaneleri Bilgi İşlem Bölümü Sistem Uzmanı, Bilgi İşlem Müdürü ve Sistem Direktörü, Emek Proje ve OdakGrup firmaları Planlama ve İzleme Direktörü olarak görevler almıştır.

Sağlık ve İnşaat sektörlerindeki çalışmalarında; bilgi sistemleri ve teknolojileri, planlama, bütçe, kalite, insan kaynakları, halkla ilişkiler konularında uzmanlaşmış, pek çok projede; proje ekip üyesi, proje yöneticisi ve projeler direktörü olarak rol almıştır.

2012 yılından itibaren NORM Eğitim Danışmanlık Derneği’nde Proje Yönetimi konusunda eğitmen ve danışman olarak görev almaktadır. Türk Proje Yönetimi Meslek Enstitüsü-TPYME kurucu üyesidir ve TPYME sertifikalı “tescilli proje yönetici” ünvanına sahiptir.

2012 – 2014 yılları arasında Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) ile yürütülen “Proje Yöneticisi (Sev.6) Ulusal Meslek Standardı ve Yeterlilikleri” çalışma komitesinde, 2016-2017 yılları arasında da TOBB’nin başlattığı “Proje Yöneticisi (Sev.5) Ulusal Meslek Standardı ve Yeterlilikleri” çalışma grubunda yer almıştır.

2010 yılından itibaren “Ulusal Proje Meslek Konferansı-UPMK” organizasyon grubu üyesi, 2014 yılından itibaren de “Çetin Ceviz Proje Yöneticisi Ödülleri” düzenleme grubu üyesidir.

  • Bütünsel Proje Yönetimi

    ₺1.750,00
    Vergi: +₺315,00 KDV
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Paylaşmak İsterseniz

bottom of page