top of page

21 Nis Per

|

Zoom etkinliği

Bir Meslek Olarak Proje Yöneticiliği

NORM ve TİİBÖT arasındaki işbirliği çerçevesinde gerçekleştireceğimiz seminerde ele alacağımız konu 'Bir Meslek Olarak Proje Yönticiliği'...

Kayıtlarımız kapanmıştır, ilginize teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
Bir Meslek Olarak Proje Yöneticiliği
Bir Meslek Olarak Proje Yöneticiliği

Tarih ve Yer

21 Nis 2022 21:00

Zoom etkinliği

Etkinlik Hakkında

PROJE = HAYAT Hayatını İyi Yönet, 

Bir Meslek Olarak Proje Yöneticiliği

Bu seminerde ‘proje bakış açısı’nın kariyerimiz ve tüm hayatımız üzerindeki etkisi, Proje Yöneticiliği’nin bir ‘meslek’ olarak tanımı, sertifikalandırma süreci, Proje Yöneticisi Ulusal Meslek Sertifikası’nın önemi ve elde edilecek yararlar anlatılacaktır.

Nedret ORBAY Kimdir?

Türkiye’nin ilk Bilgisayar Mühendis’lerinden birisi olarak Hacettepe Üniversitesi’nden  1981 yılında mezun oldu. O günden bu yana aktif olarak sürdürdüğü iş hayatında kamu ve özel sektörde sistem uzmanlığı, proje yöneticiliği, teknik yöneticilik, bölge müdürlüğü gibi çeşitli pozisyonlarda çalıştı. Profesyonel iş hayatında THY rezervasyon projesi, bankacılık uygulamaları, bütünleşik sistemler gibi pek çok ulusal ve uluslararası projede uzman ve yönetici olarak yer aldı. 

Çeşitli Avrupa Birliği ve Dünya Bankası projelerini de yürütmüş olan Nedret Orbay aynı zamanda NORM Eğitim Danışmanlık Derneği’nin başkan yardımcısı ve Türk Proje Yönetim Meslek Enstitüsü – TPYME’nin onursal başkanıdır.

Paylaşmak İsterseniz

bottom of page