NORM GENÇ

Genç NORM; geleceğin liderleri olan bugünün gençliğinin, günümüz iş dünyası yöneticileri ve liderleri ile buluşturulduğu bir platformdur. Bu platform, NORM Kulüp ismi ile, 2014 yılında Başkent Üniversitesi'nde üniversite çatısı altına taşınmıştır. NORM Kulüp, diğer üniversitelere de yayılmayı hedeflemektedir.
 

Genç NORM, başta üniversite gençliği olmak üzere tüm gençlere, bölgesel ve ulusal toplantılarda, profesyoneller ile birlikte günümüz iş hayatının olmazsa olmazlarından olan, proje yönetimi, yaratıcılık, iletişim, girişimcilik, liderlik, bilgi teknolojileri gibi konularda bilgi paylaşımı sağlar. Bu bilgi paylaşımını; seminer, konferans, panel, sunum, konuşma, eğitim ve danışmanlık gibi aktiviteler ile sunar.
 

Gençlerin yaratıcı fikirlerini hayata geçirmeleri konusunda da Genç NORM, onlara ulusal ve uluslararası fon kaynakları bulmaları için destek olur. Gençlere, Ulusal Ajans, Kalkınma Ajansı, Tübitak, Vakıflar gibi kaynaklara uygun proje dosyası oluşturulması ve başvuru hazırlıklarının gerçekleştirilmesi konularında katkı sağlar. Gençlerin projelerini, geliştirme, yürütme ve uygulama süreçlerinde yanlarında yer alır.
 

İtalya Salento Üniversitesi'nin Türkiye irtibat noktasıdır, gençlere burs ve staj olanakları sağlar.

NORM, 2009 yılında ulusal ve uluslararası tüm sektörlerde ihtiyaç duyulan nitelikli insan gücünün oluşturulmasına ve istihdam edilmesinde destek olmak amacıyla kurulmuş olan 'hizmet odaklı' bir dernektir.

  • Twitter
  • LinkedIn

İLETİŞİM BİLGİLERİ >

+90 312 495 9292

norm@norm.org.tr

tpyme@norm.org.tr 

Abone Olun

© 2021 NORM Eğitim Danışmanlık Derneği tarafından tasarlanmıştır.