BİZ KİMİZ

NORM, 2009 yılında ulusal ve uluslararası tüm sektörlerde ihtiyaç duyulan nitelikli insan gücünün oluşturulmasına ve istihdam edilmesinde destek olmak amacıyla kurulmuştur.


NORM ailesinin üyeleri, bir zamanlar üniversiteden mezun olduklarında aldıkları teorik bilgilerin iş hayatında etkin olmak için yeterli olmadığını deneyimlemişti. 30 yıllık profesyonel iş hayatları boyunca karşılaştıkları yeni mezun üniversite öğrencilerinin de aynı sorunları yaşadıklarını görünce NORM’un ilk tohumları atılmış oldu. Üniversite öğrencilerine, değer-bilgi-deneyim birikimlerini paylaştıkları “İş Hayatınızı Yönetin” seminerleri ile NORM’un yolculuğu başlamış oldu.


Zaman içinde sadece öğrenciler için değil, aynı zamanda da kurumlar için de bir referans olmayı başaran NORM, proje yöneticisi ulusal meslek standardının tanımlanarak kabul edilmesini sağlamış, çatısı altına aldığı platformlar ile de büyümeye devam etmiştir. NORM Pusula ve NORM Atölye faaliyetleri ile iş paydaşlarına “nerede olmamız gerekiyor” sorusunun cevabını bulmalarında NORM daima yön gösterici olmuştur.


Bugün, bilgi birikimini geliştirmeye devam eden NORM, hedefeleri doğrultusunda ilerlemeye devam etmektedir.

 
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

©2020 TASARIM VE İÇERİK, NORM EĞİTİM DANIŞMANLIK DERNEĞİ
TPYME - TÜRK PROJE YÖNETİM MESLEK ENSTİTÜSÜ, NORM EĞİTİM DANIŞMANLIK DERNEĞİ TARAFINDAN DESTEKLENMEKTEDİR